معرفی و دانلود بازی مافیا برای اندروید (همراه با آموزش بازی مافیا)

آموزش و دانلود بازی مافیا

بازی مافیا در سبک بازی های دور همی و در جمع های خانوادگی یا دوستانه صورت می گیرد. این بازی نیاز به یک بازیگردان «گاد» دارد که خود نقش بازی نمی‌کند و فقط مدیریت بازی را بر عهده دارد. گاد ناظر بر اعمال تمام بازیکنان است. در ابتدا، بازیگردان «گاد» نقش هر یک از افراد را به‌طور مخفیانه مثلاً با پخش کارت در بین افراد شرکت کننده در بازی تعیین می‌کند. در این مطلب قصد داریم به معرفی این بازی بپردازیم و در ادامه دانلود بازی مافیا برای اندروید را برای شما آماده کرده ایم، با کافه آموزش همراه باشید.

توضیحاتی در مورد بازی مافیا

بازی مافیا متشکل از ۲ تیم می باشد، تیم اقلیت مافیا که از نقش یکدیگر آگاه هستند و تیم اکثریت شهروندان اما نا آگاه از نقشهای یکدیگر نقشهای بازی به وسیلهٔ بازی گردان تقسیم شده و هر بازیکن نقش خاصی دارد که با توجه به نقش خود می باید در بازی حضور پیدا کند.

به صورت معمول یک مافیا هم تیمی های خود را میشناسند ولی یک شهروند فقط از شهروند بودن خود آگاه است ولی هیچ آگهی ی نسبت به افراد مافیا ندارد هدف در این بازی زنده ماندن تا پایان بازی می باشد، ولی این کار با وجود نقشهای مختلف بازی از جمله دان، دکتر، کاراگاه، تک تیر انداز و دیگر نقش ها به راحتی امکان پذیر نمی باشد

بازی در ۲ فاز روز و شب انجام می‌شود

در طول شب، نقش دار های بازی با توجه به نقش خودشون فعالیت لازم را انجام می‌دهند.

در فاز روز تک تک بازیکنان صحبت می‌کنند، تا با توجه به صحبتهای سایر بازیکنان، اعضای تیم مافیا را شناسایی کنند. در صورت توافق اکثریت بازیکنان در رای گیری، در هر روز بازی یک نفر از در بازی حذف شده، و نقش ایشان از طرف گاد یا مجری بازی اعلام خواهد شد

در هنگام بازی اگر تخلفی رخ دهد بازی‌گردان «گاد» می‌تواند فرد متخلف را از بازی اخراج می‌نماید. بازیکنان بایستی تمام صحبت‌ها و حرکات‌شان را پس از کسب اجازه از بازی‌گردان انجام دهند. بدون اجازهٔ «گاد» کسی حق صحبت کردن را ندارد و برای سخنرانی کردن باید از «گاد» اجازه گرفته شود.

بازی‌گردان در صورتی که متوجه تقلبی از یکی از بازی‌کنان شود بایستی دخالت کرده و بازی را متوقف کند. بازیکنی که حذف می‌شوند باید از محوطهٔ بازی خارج شود. وظیفهٔ اصلی «گاد» مبارزه با ترول‌ها (خرابکارها و متقلبان) و اجرای روند درست بازی می‌باشد.

دانلود بازی مافیا برای اندروید

همانطور که توضیح داده شد بازی مافیا به صورت دور همی برگذار می شود و بازی اندرویدی آن بیشتر جنبه مدیریتی بازی را برعهده میگیرد. با دانلود بازی مافیا و نصب آن می توانید یک بازی لذت بخش را درکنار دوستان خود با نقش های متفاوت تجربه کنید. قوانین و امکاناتی که این بازی در اختیار شما قرار می دهد بازی را جذاب تر می کند.

برای دانلود بازی مافیا از کافه بازار بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

نصب تلگرام طلایی

بازی های پیشنهادی ما

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. مافیا بازی رو واسه اندروید دانلود کنید هم آموزش داره هم میشه باهاش راحت بازی کرد
    مافیا خود زندگیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا