معرفی چند پیج مذهبی اینستاگرام جهت تولید بنر و طرح های مذهبی

چند پیج مذهبی اینستاگرام که در تولید محتوا و طرح های گرافیکی موفق هستند

اگر بدنبال تولید محتوا و طرح های گرافیکی مذهبی هستید شما را با چند پیج مذهبی اینستاگرام جهت تولید بنر و طرح های مذهبی آشنا می کنیم. پیج های اینستاگرامی زیادی در موضوع های مختلفی فعالیت میکنند که بخش بزرگی از آنها را پیج های قرآنی و دینی تشکیل داده اند. همواره اکثر کاربران به دنبال صفحات اصلی و مرجع می گردند تا طرح های اصلی را بدون واسطه داشته باشند و از آنها استفاده کنند. پیج هایی که در اینجا به شما معرفی می کنیم می توانند کمک زیادی به شما کنند، با کافه آموزش همراه باشید.

۱- پیج نهج البلاغه (nahjolbalagheh@)

این پیج اینستاگرام سعی دارد با ارائه طرح های مذهبی سخنان زیبای امیرالمومنین علی علیه السلام را در قالب عکس ها و تصاویر گرافیکی به کاربران منتقل کند. در واقع با دنبال کردن این صفحه می توانید از معارف نهج البلاغه بهره ببرید. ایده های بکار گرفته شده در طرح ها بسیار زیبا می باشند و درک بهتری از سخنان پر نور امیرالمومنین به خواننده می دهد. پیشنهاد میکنیم حتما این صفحه را دنبال کنید.

پیج مذهبی اینستاگرام
پیج مذهبی اینستاگرام

۲- ابرار مدیا (abrar_media@)

ارتباط تصویری یکی از موثر ترین راه های انتقال یک پیام می باشد. در دوره ای که احادیث و سخنان بزرگان دینی زمین گذاشته می شوند، بهترین راه برای احیای معارف استفاده از عکس نوشته می باشد. در پیج ابرار مدیا با زیباترین عکس نوشته ها آشنا می شوید.

پیج مذهبی اینستاگرام
پیج مذهبی اینستاگرام

۳- پیج اینستاگرامی احادیث (ahaadis@)

با عضویت در پیج احادیث مذهبی، با شیوه جدیدی از طرح های مذهبی آشنایی پیدا می کنید. امیدواریم ایده های بکار گرفته شده در این پیج شما را بیشتر به خواندن احادیث مشتاق کند.

پیج مذهبی اینستاگرام
پیج مذهبی اینستاگرام

۴- پیج پر طرفدار آیه گرافی (ayegraphy@)

ما در پیج آیه گرافی، قرآن را زیباتر می بینیم! آیات الهی در این پیج به صورت تصویر دیده می شوند. امیدواریم از آن لذت ببرید.

پیج مذهبی اینستاگرام
پیج مذهبی اینستاگرام

۵- نهضت مردمی پوستر انقلاب (postermovement@)

پیج اینستاگرامی نهضت مردمی پوستر انقلاب حرکتی است هنری و در جهت ابلاغ رهنمودهای ولی امرمسلمین به مخاطب جهانی با زبان گرافیک.

پیج مذهبی اینستاگرام
پیج مذهبی اینستاگرام

۶- مجله هنری توکان (toucanarts@)

این پیج مذهبی اینستاگرام در زمینه انتقال مفاهیم سبک زندگی ایرانی مسلمان فعالیت می کند. اگر بدنبال نکاتی برای داشتن یک زندگی آرام هستید، حتما عضو این پیج شوید.

پیج مذهبی اینستاگرام
پیج مذهبی اینستاگرام

 

مطالب پیشنهادی ما

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا