نمایش میزان حضور کاربر در اینستاگرام – Your Activity

اینستاگرام میزان حضور فعالیت کاربر در را نمایش می دهد!

معرفی قابلیت جدید نمایش میزان حضور کاربر در اینستاگرام

در گذشته گوگل و اپل نیز چنین ویژگی را در آخرین نسخه‌ی سیستم‌عامل موبایلی خود قرار داده بودند تا کاربران کنترل بیشتری بر نحوه‌ی استفاده‌ی خود از اپلیکیشن‌ها داشته باشند. اکنون فیسبوک و به دنبال آن اینستاگرام هم از این قابلیت استفاده نموده و میزان زمان حضور کاربرانشان را در اپلیکیشن نمایش میدهند. قابلیت حضور کاربر در اینستاگرام می تواند تاثیر بسزایی در کنترل و حفظ سلامت روان کاربران کمک کند.

اخیرا فیسبوک و پس از آن  اینستاگرام ویژگی جدیدی را در اپلیکیشن خود رونمایی کردند که با استفاده از آن، کاربران می توانند میزان حضور خود در نرم افزار را مشاهده کنند و استفاده بهینه تر و موثرتری را از این نرم افزارها داشته باشند.

اینستاگرام به عنوان اپلیکیشن بسیار محبوب روزانه میلیون ها نفر را مشغول به خود کرده است، و طبق آمار روز به روز به میزان استفاده از این اپلیکیشن افزوده می شود، به همین سبب اینستاگرام با راه اندازی بخش “Your Activity” تصمیم گرفت که کنترل بهتری بر نحوه و میزان مصرف کابران خود داشته باشد.

معرفی امکانات جدید Your Activity در اینستاگرام

با این قابلیت جدید شما می توانید علاوه بر خبردار شدن از میزان حضور خود در اینستاگرام، برای خود محدودیت زمانی تعیین کنید! همچنین امکان توقف ارسال اعلانیه‌های اینستاگرام در بازه‌ی زمانی خاصی نیز وجود دارد. برای دسترسی به این امکانات می توانید به بخش پروفایل خود مراجعه نمایید و پس از فشردن دکمه منو بالا سمت راست، وارد بخش Your Activity شوید و مطابق شکل از این امکانات آن بهره ببرید.

حضور کاربر در اینستاگرام

 


مطالب پیشنهادی مفید:

آموزش دیده شدن در اکسپلور Explore اینستاگرام

آموزش نشان ندادن لست سین اینستاگرام

آموزش جلوگیری از سوءاستفاده های آنلاین اینستاگرام

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا