آموزش ساخت یک پیج تجاری در اینستاگرام

آیا شما هم به یک پیج تجاری در اینستاگرام نیازمندید؟

در چند وقت اخیر کاربران اینستاگرام بسیار به دنبال یک پیج تجاری در اینستاگرام بودند که بتوانند کارهای اقتصادی خود را در این فضا نیز دنبال کنند و یا حتی از آن به عنوان یک وسیله ی تبلیغاتی استفاده کنند. در سال های گذشته که مردم فقط به عنوان یک سرگرمی به شبکه های اجتماعی نگاه می کردند اصلا برایشان قابل تصور نبود که فضاهای مجازی به این اندازه وارد زندگی های انان شود و زندگی های انان را تحت شعاع قرار دهد و حتی نمی توانستند باور کنند که این شبکه ها مثلا تلگرام چقدر از مشکلات تبلیغات و اقتصادی سان رفع کند و به این اندازه در کارهای آن ها وارد شود.

به هر حال در تازگی اینستاگرام قابلیت تبدیل کردن اکانت شخصی به یک اکانت اقتصادی در نرم افزار خود قرار داده و به محبوبیت روز افزون این شبکه اجتماعی افزوده است.

ما در این آموزش این قابلیت را برای شما به تفصیل قرار داده ایم امیدوارم که برای شما مهفید واقع شود. در ادامه مراحل را به نوبت و تقکیک برای شما آورده ایم:

۱- به قسمت پروفایل خود رفته و قسمت Private Account را خاموش کنید.

پیج تجاری در اینستاگرام
پیج تجاری در اینستاگرام

۲- و حالا در قسمت Account بروی گزینه Switch to Business Profile بفرمایید.

 

پیج تجاری در اینستاگرام
پیج تجاری در اینستاگرام

۳- با انجام این کار صفحه ای مانند صفحه ی زیر برای شما نمایش داده می شود که از شما می خواهد صفحه ی خود را به صفحه ی برند فیس بوک وصل کند.

 

پیج تجاری در اینستاگرام
پیج تجاری در اینستاگرام

۴- در مرحله بعد باید با انتخاب گزینه Log in with Facebook به صفحه فیس بوک وصل شد. یر پیج جاری اینستاگرام می تواند یک صفحه فیس بوک مربوط به خودش داشته باشد.

پیج تجاری در اینستاگرام
پیج تجاری در اینستاگرام

با وصل شدن به صفحه فیس بوک اینستاگرام یک سری سوال در مورد مدهای مورد علاقه شما می پرسد. به عنوان مثال شما باید شماره شرکت یا ایمیل شرکت یا شماره پشتیبانی مشتریان را وارد نمایید. با انجام چنین کاری صفحه شما به یک صفحه اقتصادی تغیییر می کند که به شکل زیر تغییر خواهد یافت.

پیج تجاری در اینستاگرام
پیج تجاری در اینستاگرام

همین طوری که دارید می بینید این صفحه با صفحه قبلی شما شما بسیار متفاوت است که یکی از این تفاوت های اساسی و قابل دیدن است گزینه Contact می باشد که در کنار Edit Profile می باشد و با مراجعه به آن با گزینه های زیر را میتوان دید که بسیار کاربردی می باشد. در ادامه این سه گزینه را برای شما بطور کامل توضیح داده ایم.

۱- گزینه Get Directions: کاربران با انتخاب این گزینه به آدرس شرکت یا محل خدمات دهی شمارا براحتی ببینند.

۲- گزینه Call: با انتخاب این گزینه تمامی شماره تماس های شرکت و پشتیبانی برای آن ها قابل مشاهده است.

۳- گزینه Email: کاربران می تواند با انتخاب این گزینه به ایمیل رسمی شرکت دست خواهند یافت و به راحتی با شما ارتباط برقرار می کنند.

با تشکر از اینکه آموزش ساختن پیج تجاری در اینستاگرام را تا پایان مطالعه کردید و با همراه بودید.

در پایان شما را دعوت میکنم که مطلب نصب و استفاده اینستاگرام در کامپیوتر را مطالعه کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. ممنون از شما بسیار عالیممنون از شما بسیار عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا