چک شدن عکس پروفایل قابل فهم است؟

چک شدن عکس پروفایل قابل فهم است؟

فهمیدن چک شدن عکس پروفایل در جامعه ی امروزی به یک چالش برای کاربران فضای مجازی تبدیل شده و اکثر کاربران تلاش میکنند که بفهمند که آیا کسی عکس پروفایل آنها را نگاه کرده است یا خیر. در این مطلب میخواهیم به این موضوع بپردازیم که آیا چک شدن عکس پروفایل قابل فهم است؟

 

چک شدن عکس پروفایل

 

یکی از عادت های ما که خیلی هم وقت ما را میگیرد این است که عکس پروفایل مخاطبان تلگرام خود را چک میکنیم، باور کردنی نیست که هر یک ما روزانه بخشی از وقت خود را برای چک کردن عکس پروفایل دیگرام صرف کنیم، متاسفانه این کار برای ما به یک عادت تبدیل شده است، در این میان برای همه ی ما این سوال پیش آمده که آ یا میشود فهمید که چه کسی عکس پروفایل ما را چک میکنید و آیا چک شدن عکس پروفایل قابل فهم است؟

جواب این سوال خیر است، فهمیدن چک شدن عکس پروفایل شما توسط دیگران غیر ممکن است، بنابراین تمام افراد و نرم افزار هایی که مدعی میشوند که میتوان فهمید که چه کسی عکس پروفایل شما را چک کرده قابل اعتماد نیستند و دروغ میگویند.

از آنجا که تلگرام این ویژگی را برای توسعه دهندگان فراهم نکرده است پس چنین چیزی وجود ندارد. با این حال نرم افزار های زیادی با عناوین: چه کسی پروفایل شما را چک میکند، پروفایل چکر و … وجود دارد.

حال این سوال پیش می آید که اگر چک شدن عکس پروفایل قابل فهمیدن نست چرا این همه نرم افزار با این عناوین وجود دارد؟ جواب این سوال بسیار ساده است، وقتی این ویژگی وجود ندارد پس این نرم افزار ها به دنبال سواستفاده از اطلاعات کاربران و هک کردن آنها هستند، پس باید به این نرم افزار ها اعتماد نکرد.

در مطالب بعد چگونگی کارکرد این نرم افزار ها را برای شما توضیح میدهیم، پس با کافه لرن همراه باشید…

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا