چگونه تیک آبی اینستاگرام دریافت کنیم؟

آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام

اگر شما هم به دنبال تیک آبی اینستاگرام جهت تایید اکانت خود و جدا کردن اکانتتان از اکانت های فیک و تقلبی هستید. با ما همراه شوید تا در این مقاله به شما یاد دهیم چگونه جهت دریافت تیک آبی اینستاگرام درخواست دهید. با کافه آموزش همراه باشید.

تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

تیک آبی اینستاگرام یا همان Verified Badge یک چند ضلعی آبی رنگ است که درونش یک تیک سفید قرار دارد. مانند تصویر بالا.، معمولا این تیک آبی را در کنار اکانت افراد مشهور و سلبریتی ها میبینیم، هر گاه این تیک آبی در کنار تصویر اکانت کاربری دیدید بدانید که صفحه تحت نظر خود شخص یا  سازمان بوده و تقلبی نیست. 

شرایط لازم برای دریافت تیک آبی اینستاگرام

روش کار اینستاکرام در باره تیک آبی رنگ به درستی مشخص نیست و معلوم نیست که بلاخره به چه افرادی تیک آبی تعلق می گیرد. شبکه اجتماعی اینستاگرام در سایت رسمی اش اعلام کرده که فقط بعضی از نهاد های عمومی، افراد مشهور و برندها نشان تایید و رسمی بودن دریافت می کنند و امکان خرید یا درخواست تیک آبی برای سایرین امکان پذیر نیست. اما اینگونه نیست، هم افراد معمولی می توانند تیک آبی دریافت کنند و هم امکان خرید آن وجود دارد!

صفحه اینستاگرامی تان باید معتبر باشد تا اینستاگرام آن را تایید کند. 

شاید دیده باشید که کاربرانی با تعداد فالور های اندک نیز دارای تیک آبی هستند. اماداشتن تعداد فالور بیشتر شانس شما را برای دریافت تیک آبی افزایش میدهد. شاید با خود بگویید که افزایش فالور در زمان کوتاه امکان پذیر نیست. اما این کار امکان پذیر است(در توضیحات بعدی در سایت کافه آموزش به آموزش افزایش فالور میپردازیم). اگر شما از فالور تقلبی استفاده کنید، اینستا فورا متوجه می شود و شما شانس خود را جهت دریافت تیک آبی کم می کنید.

اگر جهت دریافت تیک آبی درخواستی ارسال کنید و تیک آبی در یافت نکنید یا اینستاگرام شما را تایید نکند شما نمی توانید تا یک ماه مجدد درخواستی ارسال کنید.

همچنین اکانت اینستاگرام شما باید منحصر به فرد باشد، یعنی به طور مرتب پست های مرتبط با شخص یا بیزینس را به همراه داشه باشد، اگر دو یا چند اکانت دارید اینستا تنها یکی از حساب ها را تایید کرده و به آن تیک آبی می دهد.

اکانتتان باید معتبر و واقعی باشد یعنی زیر نظر شخصیت حقیقی و یا نهاد و شرکت معتبری باشد.

اکانتتان باید کامل باشد (دارای بیوگرافی باشد، تصویر پروفایل داشته باشد و حداقل یک پست داشته باشد) پروفایل شخصی که درخواست تیک آبی داده است نباید دارای لینک دعوت برای دیگران به سایر شبکه های اجتماعی باشد.

اکانتتان باید متعلق به برند و یا فردی باشد که شناخته شده باشد و اقلب مردم آن را جست و جو کنند.

بعد از دارا بودن شرایط بالا حال می توانید به صورت زیر درخواست دریافت تیک آبی اینستاگرام خود را برای تایید ارسال کنید.

چگونه درخواست تایید دریافت تیک آبی را ارسال کنیم؟

۱.برای ارسال درخواست تیک آبی اینستاگرام ابتدا برنامه‌ی اینستاگرام خود را باز کنید، روی سه خط بالای پیج تان کلیک کنید.

تیک آبی اینستاگرام

۲.سپس روی گزینه ی Settings کلیک کنید.

تیک آبی اینستاگرام

۳.بعد روی گزینه ی Account کلیک کنید.

تیک آبی اینستاگرام

۴.حال روی گزینه‌ی Request Verification بزنید.

تیک آبی اینستاگرام

۵.حال صفحه ای پیش روی شما باز می شود که شما می بایست اطلاعات خواسته شده را در آن وارد کنید.

تیک آبی اینستاگرام

۶. در کادر نخست [Full Name] نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.

تیک آبی اینستاگرام

۷.در کادر دوم [Known AS] عنوان یا موضوع اکانت را وارد کنید.

تیک آبی اینستاگرام

۸. حال از دسته های داده شده [Category] یک دسته را انتخاب کنید.

تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام

۹.حال روی کلمه آبی رنگ [Choose File] زده و در آن قسمت عکسی از کارت شناسایی خود بچسبانید. (کارت شناسایی میتواند شناسنامه، کارت ملی، گواهی نامه و یا گذرنامه باشد) که شامل نام و نام خانوادگی و تارخ تولد و عکس شما باشد. همچنین می تواند اسناد رسمی تجاری مانند پرونده ی مالیاتی یا مقاله ادغام باشد.

تیک آبی اینستاگرام تیک آبی اینستاگرام

حال باید منتظر تاییدیه از سوی اینستاگرام و دریافت تیک آبی باشید.

اگر درخواست شما رد و یا تایید شود پیامی به صورت هشدار در اعلان ها یا نوتیفیکیشن برای شما ارسال خواهد شد. که مشخص می کند درخواست شما تایید و یا رد شده است.

لازم به ذکر است هیچ تضمینی وجود ندارد که اینستاگرام درخواست شما را حتما تایید کند! چون که نشان آبی اینستاگرام برای افراد مشهور، شخصیت های عمومی، برند های جهانی و اشخاصی که نام تجاری دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

 

مطالب پیشنهادی ما

 

 

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا