چگونه وضعیت آنلاین واتساپ دیگران را مشاهده کنیم؟

روش های اعلام وضعیت آنلاین واتساپ

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید پیامی را به یکی از مخاطبین خود در واتساپ ارسال کنید ولی برای شما مشخص نبوده است که مخاطب شما آنلاین است یا نه! در واقع واتساپ وضعیت آنلاین بودن مخاطبان را نشان نمی دهد! در بعضی مواقع هم ممکن است آنلاین شدن فردی برای شما اهمیت زیادی داشته باشد و بخواهید به محض اینکه فردی در واتساپ آنلاین شد، شما نیز با خبر شوید! در این مطلب قصد داریم روش های اعلام وضعیت آنلاین واتساپ را به شما آموزش دهیم.

روش اول: استفاده از برنامه واتساپ جی بی (GBWhatsapp) برای نمایش وضعیت آنلاین واتساپ

جی بی واتساپ یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای رصد کاربران آنلاین واتساپ می باشد. شما می توانید جدیدترین نسخه GBWhatsapp را در زیر دریافت کنید. این نرم افزار امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

دانلود مستقیم جی بی واتساپ

اگر می خواهید با نرم افزار جی بی واتساپ بیشتر آشنا شوید مطلب دانلود واتساپ جی بی را مطالعه کنید.

روش دوم: فهمیدن آنلاین شدن در واتساپ با نرم افزار WhatsDog

این برنامه می تواند به هنگام آنلاین شدن مخاطب مورد نظر شما هشدار دهد. طریقه استفاده از این برنامه بسیار ساده است و شما به راحتی می توانید از وضعیت آنلاین واتساپ افراد مختلف آگاهی پیدا کنید.

ابتدا نرم افزار WhatsDog را از اینجا دریافت کنید. روی گزینه Latest Version کلیک کنید تا دکمه Download نمایان شود سپس روی دانلود بزنید و برنامه را دانلود کنید، پس از دانلود فایل apk آن را روی گوشی خود نصب کنید.

پس از نصب WhatsDog شما می توانید با وارد کردن شماره تلفن مورد نظر خود متوجه بشوید که در چه زمانی آنلاین بوده است.

روش سوم: استفاده از وبسایت WA Watcher

WA Watcher یک وب سایت مستقل است که مجموعه ای گسترده از ابزارهای مفید WhatsApp را برای شما به ارمغان می آورد که می توانید در شرایط خاص از آن استفاده کنید. یکی از امکانات بسیار ساده و مفید، مشاهده آنلاین بودن افراد در واتساپ می باشد. با استفاده از این وبسایت آنلاین بودن یا آفلاین بودن افراد را مشاهده کنید. برای مشاهده وضعیت یک مخاطب خاص ابتدا نام کشور و سپس شماره تلفن فرد مورد نظر را بدون 0 وارد کنید و روی دکمه Check online status بزنید.

نرم افزار WA یکی از برنامه های قدرتمند در زمینه خدمات واتساپ می باشد. می توانید این برنامه را از اینجا دریافت کنید. توجه کنید که امکانات این برنامه نیاز به تهیه اشتراک دارد و رایگان نیست!

مطالب پیشنهادی ما:
آموزش خواندن پیام های حذف شده در واتساپ
آموزش تبدیل ویدیو به گیف با استفاده از پیامرسان واتساپ

اضافه کردن استیکر به پیامرسان واتساپ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا