آموزش بررسی عملکرد و آنالیتیکس کانال تلگرام

آموزش چگونگی عضو گیری کانال تلگرام – بررسی عملکرد و آنالیتیکس کانال تلگرام

معمولا دارندگان کانال های تلگرامی زمان زیادی از وقت خود را صرف تجزیه و تحلیل و بررسی عملکرد کانال خود می کنند. زمانی که ادمین کانال مطلبی را در کانال تلگرام قرار میدهد، مطمئنا پس از آن منتظر بازخورد اعضا در مورد آن مطلب خواهد بود و دانستن این موضوع که مطلب قرار داده شده در کانال تا چه میزان مورد استقبال کاربران قرار گرفته اهمیت بسیار بالایی دارد.

همان طور که قبلا در مورد روش های افزایش تضمینی ممبر کانال تلگرام صحبت کردیم، زمانی که یکی از روش های تبلیغاتی را انتخاب میکنیم و عضو گیری کانال شروع میشود تحلیل و بررسی تعداد خروج و ورود کاربران به کانال در بازه زمانی مورد نظر برای مدیر کانال ارزش بسیار بالایی دارد.

میزان ماندگاری کاربران کانال برای بسیاری از ادمین ها اطلاتی فوق العاده ارزشمند میباشد که دانستن آن می تواند موجب برطرف کردن نواقص کانال تلگرامی شود.

با این توضیحات و با دانستن چنین اطلاعاتی در مورد کانال تلگرامی خود، با بررسی های متعدد می توان بهترین ساعت برای قرار دادن پست های اصلی کانال، بهترین زمان برای قرار دادن تبلیغات و … را بدست آورد که دارندگان کانال های تلگرامی همواره بدنبال چنین چیزی بوده اند.

برای رفع چنین مشکلاتی و با هدف این که مدیران کانال ها اطلاعات بیشتر و دقیقتری از کانال خود داشته باشند، وب سایت هایی خدمات آنالیتیکس کانال تلگرام را ارائه میدهند. با مراجعه به این وبسایت ها (مانند ادشات) می توانید با ثبت کانال تلگرامی خود، ابزاری در اختیار داشته باشید که اطلاعات زیر را در اختیار شما قرار میدهد.

این اطلاعات عبارت اند از:

ثبت لحظه ورود و خروج اعضای کانال

امکان آنالیتیکس کانال تلگرام به شما اجازه می دهد که تشخیص دهید از یک کمپین تبلیغاتی دقیقا چه تعداد ممبر به کانال تلگرام شما اضافه شده است و می توانید رفتار مخاطبان کانال خود را در ساعت های مختلف شبانه روز با هم مقایسه نمایید.

تطبیق ورود و خروج اعضای کانال با پست های کانال

با این امکان شما تشخیص می توانید بدهید که کدام پست شما برای مخاطبان جذاب بوده و کدام پست باعث ریزش اعضا شده است

ثبت اعضای کانال در طول زمان

با این امکان رشد و افت کانال خود را در بازه های زمانی مشخص ادازه بگیرید

محاسبه مدت زمان عضویت اعضا در کانال

با این امکان می توانید تشخیص دهید که کدام روش افزایش ممبر کانال تلگرام، اعضای ماندگارتری به کانال شما افزوده است؟ و روش های جذب عضو را براساس کیفیت مخاطبان خود دسته بندی و اولویت بندی کنید.

به شما پیشنهاد میشود همه چیز درباره روش های افزایش اعضا را در پست آموزش افزایش تضمینی ممبر کانال تلگرام – افزایش subscribers مطالعه کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا