Telegram X برای اندروید ؛ پخش آهنگ در تلگرام بدون نیاز به دانلود

انتشار Telegram X برای اندروید و پخش آهنگ در تلگرام بدون نیاز به دانلود کامل

کاربران سیستم عامل ios برای استفاده از امکانات تلگرام غیررسمی که برای اندروید وجود دارند، از تلگرامی با عنوان Telegram X استفاده میکنند که تمام استاندارد های لازم را دارا می باشد. اگر از کاربران Telegram X درمورد سرعت این تلگرام غیررسمی سوال کنید، حتما به این نتیجه میرسید که تلگرام ایکس حتی سرعت بیشتری نسبت به تلگرام اصلی را دارد! برای دریافت این تلگرام می توانید با جست و جو در اپ استور، این اپلیکیشن محبوب را نصب کنید.

تلگرام X با زبان برنامه نویسی Swift اپل نوشته شده و انیمیشن های نرم و روانتری درآن بکار گرفته شده و از این رو کارکردن با آن بسار لذت بخش تر از نسخه اصلی تلگرام میباشد.

اما به تازگی نسخه Telegram X برای اندروید نیز منتشر شده است که میتواند بین کاربران اندروید محبوبیت بالایی پیدا کند. در این مورد باید بگوییم که Challegram یک تلگرام غیر رسمی است که در سال ۲۰۱۵ منتشر شده و از آنجایی که کیفیت و سرعت بالایی در اجرا دارد وبا توجه به این که توسعه دهندگان آن را برای دستگاه های ۶۴-بیتی بهینه سازی کرده اند دربین تلگرام های غیررسمی اندروید جایگاه ویژه ای دارد.

به تازگی و با انتشار آخرین آپدیت، نام  اپلیکیشن Challegram به Telegram X تغییر نام یافت! از جمله امکانات این نسخه از تلگرام می توان به امکان حذف Bubble یا کادر پیام ها، حذف نوار Mute / Unmute برای باز شدن فضا در کانال ها و بزرگتر شدن کادر نوشته ها و عکس ها برای کار راحت تر و خواناتر شدن مطالب اشاره کرد.

تلگرام X تغییرات خوب دیگری را هم برای این پیام رسان محبوب به ارمغان آورده است. ادیتور تصاویر در این نسخه تلگرام نسبت به نسخه اصلی بهبود یافته و تجربه لذت بخش تری را به کاربر ارائه می دهد. همچنین مدیاپلیر در تلگرام X دستخوش برخی تغییرات ظاهری و فنی شده و حالا از Async Playback (پخش آهنگ بدون نیاز به دانلود کامل) پشتیبانی می کند.

همچنین اگر بدنبال یک تلگرام فارسی بدون تبلیغات هستید، تلگرام فارسی پیشرفته (ستاره گرام) را امتحان کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا